اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 23
    کد: 182145
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
    در روزهای تاسوعا و عاشورا اجرایی می‌شود؛

    تشدید نظارت بر ساخت و سازهای حریم و محدوده شهر مشهد مقدس

    از شهروندان تقاضا می‌شود در راستای دفاع از حقوق خود و حمایت از قانون، هرگونه تخلفات ساخت و ساز را به سامانه‌ ۱۳۷ شهرداری مشهد گزارش کنند.
    در روزهای تاسوعا و عاشورا اجرایی می‌شود؛

    مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد شهرداری مشهد از تشدید نظارت بر ساخت و سازها و صیانت از حریم شهر در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مسعود ایاز با بیان این مطلب، گفت: احتمال وقوع تخلفات ساختمانی در ایام تعطیل افزایش پیدا می‌کند. از آنجا که تخلف در ساخت و ساز و حریم‌خواری، مصداق بارز تضییع حقوق شهروندی و قانون‌شکنی است، مدیریت شهری در محدوه و حریم شهر، طبق قانون اقدامات لازم را معمول می نماید.
    وی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی اکیپ‌های نظارت بر ساخت و سازهای شهری در نگهداشت، حفظ ایمنی و جلوگیری از تخلفات ساختمانی، بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، نظارت بر ساخت و ساز در شهر و همچنین صیانت از حریم در ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) تشدید می‌شود.
    ایاز خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود در راستای دفاع از حقوق خود و حمایت از قانون، هرگونه تخلفات ساخت و ساز را به سامانه‌ ۱۳۷ شهرداری مشهد گزارش کنند.

    تعداد بازدید: 23
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر